0
ورود به وب سایت
طرفدار (Fan90)

سایت پیش بینی طرفدار یکی از قدیمی ترین سایت ها شرطبندی فوتبال است که احتمالا به تازگی توسط محسن ایزی ( iz.mohsen) مدیریت میشود.

اطلاعات سایت شرط بندی طرفدار

صاحب امتیاز: محسن ایزی ( iz.mohsen)

محسن ایزی فقط چند بار بصورت استوری در اینستاگرام از این سایت تبلیغ کرد و برعکس تمامی سلبریتی ها هیچ وقت لینک ثبت نام را در بیو اینستاگرام خود نذاشت. این حرکت شک و شبهه را برای مدیریت توسط محسن ایزی و یا اطرافیان خود را بدنبال دارد اما محسن ایزی به دفعات نام طرفدار را در در پست های خود زیر تصاویر ورزشی تبلیغ کرد اما کمتر کسی متوجه این موضوع شد تا بلاخره با چند استوری  و لایو خود لینک ورود به این سایت قدیمی را هدف قرار داد تا  شاید به طرفداران خودش این تضمین را بدهد که این سایت متعلق به او و تحت نظر او فعالیت میکند.

222222 300x300 1 - طرفدار (Fan90)

اما چرا محسن ایزی بصورت رسمی تبلیغ نمیکند؟

حتما برایتان تا اینجای بحث سوال شده است که اگر این سایت توسط محسن ایزی مدیریت میشود چرا این سایت را تبلیغ نمیکند ؟ محسن که با ویدیو های بامزه خود در اینستاگرام توجه همه را جلب خودکرده و اسپانسر های مالی خوبی را متقاید کرده است که بدنبال او بیایند ، اسپانسری هایی همچون بانک ملت ، گلرنگ ، ریحون ، نوبت دات آی آر و … و شاید این موضوع باعث شده است که با روند به بیزینس های خود ادامه دهد و تبلیفات میلیونی خود را حفظ کند
هرچند این سایت یکی از قدیمی ترین سایت های پیشبینی فوتبال است و برای تضمین نیازمند به تایید از سوی یک سلبریتی میباشد که طرفداران خود را به سوی این سایت سرازیر کند.

1 286x300 1 - طرفدار (Fan90)

بتازگی سایت طرفدار برای علاقه مندان قرعه کشی به راه انداخته است که به ۱۰ نفر تور چهار روزه سال نو میلادی و شرکت در فستیوال سالمون را هدیه میدهد.

به این شرح :

قرعه کشی تور فستیوال دی جی سولومون استانبول در شب ژانویه🎉
💥برای ۱۰ نفر💥
🔥قرعه کشی در اینستاگرام طرفدار🔥
تاریخ قرعه کشی ۲۹ آذرماه ساعت ۱۰ شب
اینستاگرام طرفدار 👇🏻

📱@trafdar.bet

لینک سایت👇🏻
www.tarafdar777.xyz

ویدیو معرفی سایت پیش بینی طرفدار

 1524491315c930b 1 300x169 1 - طرفدار (Fan90) iz 1 - طرفدار (Fan90) mqdefault 300x169 1 - طرفدار (Fan90) images 2 - طرفدار (Fan90)images 1 1 - طرفدار (Fan90)hqdefault 1 300x225 1 - طرفدار (Fan90)Unknown 1 - طرفدار (Fan90)

Click to rate this post!
[Total: ۰ Average: ۰]
ورود به وب سایت

ست بت نود (SETBET90)

مقاله قبلی

مرام بت (Marambet)

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *